XVIII WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO-PLASTYCZNY

W tym roku po raz szesnasty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Matematyczno-Plastycznym. Przygotowali kolorowe i ciekawe prace w 4 kategoriach: klasa czwarta - „Świat trójkątów”, klasa piąta - „Reklama czworokątów”, klasa szósta – „Proste prostopadłe i proste równoległe wokół Ciebie”, klasa ósma – „Bryły wokół nas”.
Jak co roku wielu z nas podjęło się trudnego, ale ciekawego zadania – znalezienia matematyki w codziennym życiu i przedstawienia królowej nauk w ciekawej i oryginalnej postaci.
Jury nagrodziło aż 9 prac z naszej szkoły. Miejsce pierwsze otrzymały prace: Zuzanny Olejniczak, Kingi Rozpędowskiej, Zuzanny Łyżwy, Karoliny Matuszewskiej, Martina Tokar, Agnieszki Wolskiej, Oliwii Matuszewskiej. Drugie miejsce przyznano dla Zuzanny Krajeckiej i Kamili Kaca.

Dzisiaj jest: Niedziela
5 Maja 2024