Start Rok szkolny 2009/2010 Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego

Rok szkolny 2009/2010 dobiegł końca. Nadszedł czas na podsumowania. Miniony rok w ZS w Biesowicach był okresem wytężonej pracy nauczycieli i uczniów. Zwracano szczególną uwagę na rozwijanie możliwości młodzieży, stwarzano warunki do rozwijania ich uzdolnień i aktywnej pracy w kołach zainteresowań, zachęcano do udziału w różnorodnych konkursach.

dscn1528 dscn1530 dscn1541 dscn1545 dscn1554 dscn1556 dscn1568 dscn1574 dscn1578 dscn1582 dscn1585 dscn1587

Jak co roku, prymusi i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe. Aby motywować młodzież do osiągania coraz lepszych wyników. Wzruszającym momentem uroczystości zakończenia roku szkolnego w naszej szkole było pożegnanie uczniów klasy III gimnazjum. Dla tegorocznych absolwentów był to ostatni apel i dzwonek, oznaczający nie tylko wakacje, ale także ukończenie szkoły gimnazjalnej. Życzymy im powodzenia w realizacji marzeń i planów.

Kiedy wszystkie świadectwa zostały rozdane, podziękowania złożone, na scenę wkroczyli uczniowie klasy V, bawiąc publiczność swoim wystąpieniem.

dscn1590 dscn1598 dscn1646 dscn1704 dscn1722 dscn1727

Miniony rok szkolny był okresem wytężonej pracy, która dała widoczne efekty i wzbogaciła o nowe doświadczenia. Uczniowie i nauczyciele dołożyli starań, aby kreować pozytywny wizerunek naszej szkoły, a teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.