Start Barwy jesieni V Edycja. Rok 2007/2008
V Edycja. Rok 2007/2008

BARWY JESIENI ROK 2007/2008

POMYSŁODAWCĄ I ORGANIZATOREM KONKURSU JEST PANI ELŻBIETA GÓŹDŹ.

CELEM KONKURSU JEST ROZWIJANIE WRAŻLIWOŚCI NA PIĘKNO PRZYRODY , KSZTAŁTOWANIE EMOCJONALNEJ WIĘZI Z PRZYRODĄ I UTRWALANIE PIĘKNEJ POLSKIEJ JESIENI W MALARSTWIE ORAZ ZORGANIZOWANIE INTEGRACYJNEJ WYSTAWY WYRÓŻNIONYCH PRAC DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓL PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW.

KONKURS PRZEWIDYWANY JEST W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH WIEKOWYCH:

KLASA I-III SP „PIĘKNE SĄ DRZEWA W JESIENNEJ SZACIE"
KLASA IV-VI SP „LAS JESIENIĄ"
KLASA I-III GIMNAZJUM „PEJZAŻ JESIENNY"

Na konkurs wpłynęły 142 prace plastyczne z następujących szkół : ZS w Biesowicach, ZS w Barcinie ,SP w Kępicach , SP w Warcinie , SP w Przytocku , Gimnazjum w Kępicach i z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Damnica Filia Przytocko

Dnia 30 października 2007r. komisja w składzie: Alicja Adamczyk –plastyk; Jerzy Szydłowski – plastyk; Jacek Adamczyk – plastyk, dokonała wyboru najlepszych prac pod kątem zgodności z regulaminem konkursu i przyznała:

W kategorii klas I – III Szkoły Podstawowej

I miejsce: Weronika Butkiewicz, kl. Ib Kępice, op. K. Łyszyk

Marta Jaromij, kl. III Barcino, op. H. Wróblewska

II miejsce: Kamil Biernacki, kl. I Warcino, op. I.Durzyuńska

Artur Bućko, kl. II Biesowice, op. E.Góźdź

III miejsce: Norbert Becker, kl. II Biesowice, op. E.Góźdź

Patryk Chmielewki, kl.III b, Kępice, op. J.Furman

Wyróżnienia:

Patrycja Sochaj, kl. III Przytocko, op. E.Żabińska
Aleksandra Kaczkowska, kl. II Barcino, op. M.Zegadło
Joanna Małachowska, kl. III b Kępice, op. J.Furman
Konrad Kołodziej, kl. III b Kępice, op. J.Furman
Katarzyna Bednarczyk, kl. III Kępice, op. E.Baniuszewicz

W kategorii klas IV – VI Szkoły Podstawowej

I miejsce: Emilia Kisielewska, kl. VI Biesowice, op. E.Góźdź

II miejsce: Ewa Stachyra, kl. V, Biesowice, op. E.Góźdź
Magdalena Kaczkowska, kl. VI a, Kępice, op. J.Furman

III miejsce: Daria Siatkowska, kl.V, Przytocko, op.E.Żabińska
Klaudia Dramińska, kl. Vb, Kępice, op. Ewa Baniuszewicz

Wyróżnienia:

Tomasz Chaciński, kl. IV, Barcino, op. B.Jaromij
Paweł Skowroński, kl. Vb, Kępice, op.E.Baniuszewicz
Artur Szkrawan, kl. VI c, Kępice, op. J.Furman
Ola Jankowska, kl. VI b, Kępice, op. J.Furman
Agata Konecka, kl. VI b, Kępice, op. J.Furman
Piotr Kabulski, kl. VI c, Kępice, op. J.Furman
Mariusz Krauze, Przytocko, op. K.Rydzewska

W kategorii klas I-III Gimnazjum

I miejsce: Piotr Czech, kl. III a, Kępice, op. A.Dworakowska

II miejsce : Magdalena Pytner, kl.I c, Kępice, op. .A.Dworakowska
Izabela Garus, kl.I b, Kępice, op. A.Dworakowska

III miejsce: Urszula Góźdź, kl. II, Biesowice, op. T.Serbaluk
Marlena Horoszczyk, kl.III b, Biesowice, op.T.Serbaluk

Wyróżnienia:

Aneta Halczuk, kl. II Biesowice, op. T.Serbaluk
Karolina Dudka, kl.III Kępice, op. .A.Dworakowska
Mateusz Krzysiak, kl.III b Kępice, op. .A.Dworakowska
Zbigniew Religa, kl.IIIb Kępice, op. .A.Dworakowska

Dnia 06 listopada 2007 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień ,na które przybyli lauraci z okolicznych szkół wraz ze swoimi opiekunami. Na tą okoliczność zaproszeni zostali także sponsorzy nagród .Gościła u nas pani sołtys  Biesowic pani Ewa Gębczyńska i pani sołtys Darnowa pani Beata Gładysz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za zaangażowanie a szczególnie sponsorom nagród:

- pani Hannie Abram kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Miastku
- pani Ewie Gębczyńskiej sołtys w Biesowicach
- pani Beacie Gładysz sołtys w Darnowie
- pani Krystynie Rapta sołtys w Przytocku
- panu Wacławowi Taukinowi sołtys w Pustowie
- panu Józefowi Makar sołtysowi w Barcinie

Przykładowe prace:

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator


POLUB NAS :-)



Zapraszamy do używania e-podręczników


Dzisiaj jest: Piątek
22 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz, Innocenty,
Innocenta, Kirył, Paulina

Do końca roku zostało 193 dni.
Zodiak: Rak