Start Rok szkolny 2010/2011 DEN Życzenia Pomorskiego Kuratora Oświaty
DEN Życzenia Pomorskiego Kuratora Oświaty

"Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością." Jan Paweł II

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Nauczyciele, Wychowawcy
Pracownicy oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej proszę przyjąć serdeczne podziękowania za trud codziennej pracy oraz życzenia radości na każdy dzień odpowiedzialnej pracy pedagogicznej i spełnienia ambitnych planów na rzecz edukacji, opieki i wychowania.

Dziękuję Państwu za pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu problemów dzieci i młodzieży, za wspomaganie rodziców w odpowiedzialnym przygotowywaniu ich dzieci do dorosłego życia, za wysiłek włożony w organizację edukacji i wychowania młodego pokolenia Polaków. To dzięki Państwa wysiłkowi i zaangażowaniu nasze młode pokolenie staje się odpowiedzialne i wrażliwe na potrzeby kraju i środowiska. Wszystkim Pracownikom szkół i placówek oraz wydziału edukacji dziękuję za pomoc w budowaniu lokalnej oświaty spełniającej społeczne potrzeby i oczekiwania rodziców i uczniów. Życzę wszystkim wiele radości w każdym dniu, wielu spotkań z ciekawymi ludźmi, a także pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Pomorski Kurator Oświaty
Zdzisław Szudrowicz