Start Schola - przeglądy XIV Przegląd Piosenki Religijnej
XIV Przegląd Piosenki Religijnej

Dnia 22 października 2010 r. odbył się w naszej szkole

XIV Przegląd Piosenki Religijnej, "Pieśnią chwalmy Pana".

Gościem specjalnym był nasz nowy ks. proboszcz Bogdan Wójcik, który wraz z p. dyrektor Aliną Weiwer otworzył uroczyście nasze śpiewogranie.

Swoją obecnością ucieszyli nas: Schola z parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Kępicach, Schola z kościoła filialnego pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Korzybiu, Schola z parafii pw. Św. Anny w Barcinie, grupa ze Szkoły Podstawowej im. T. Bielaka w Kępicach oraz nasza Schola parafialno- szkolna :) .   Przegląd rozpoczęliśmy piosenką "Jezus jest Panem". Już po trzech powtórkach śpiewali ją wszyscy uczestnicy i widownia.

Atmosfera była bardzo radosna, więc wspólnie śpiewaliśmy ciesząc się swoją obecnością i chwaląc śpiewem Pana. Nikt nie smucił się, każdy wyjechał z podarunkiem  oraz ... osobistym aniołem.

Piosenka przeglądu

Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem. Więc gram, śpiewam, raduje się niech Ojciec usłyszy mnie.

Jesys jest Panem, życiem naszym i zmartwychwstaniem. Więc graj, śpiewaj i w dłonie klaszcz, niech Ojciec uszłyszy nas.

Dzisiaj jest: Wtorek
23 Kwietnia 2024