Start Rok szkolny 2010/2011 Bal karnawałowy
Bal karnawałowy

20 stycznia 2011r. odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy dla uczniów klas IV – VI.  Dzieci pojawiły się w przepięknych strojach kowbojów, diabłów, kotów, piratów, kibiców, księżniczek i pięknych dam.

Niektórych trudno było rozpoznać. Do tańca grał im DJ, p. Przemek Kucharski. Uczniowie przez prawie trzy godziny bawili się w rytmach doskonałej muzyki.

Zabawę poprowadziły panie : M. Leończuk, I. Czapiewska i A. Śniegulska. Było mnóstwo konkurencji, w których uczniowie bardzo chętnie wzięli udział, m. in. kto najszybciej zje marchewkę, na najpiękniejszy strój, na najlepiej bawiącą się osobę, taniec na gazecie i z balonem i wiele, wiele innych. Za każdy wygrany konkurs na zwycięzcę czekała nagroda.
         Królową balu została Kornelia Weiholz, a królem Norbert Becker. Natomiast najlepiej bawiły się : Monika Wiśniewska i Vanessa Agolli. Dziewczynki nie usiadły chyba ani na chwilę.
         Wszyscy bawili się wspaniale. Bal był naprawdę bardzo udany. Z niecierpliwością czekamy na kolejny.