Start Barwy jesieni VIII Edycja. Rok 2010/2011
VIII Edycja. Rok 2010/2011

BARWY JESIENI ROK 2010/2011

PROTOKÓŁ OCENY PRAC
w Gminnym Konkursie Plastycznym (VIII edycja)
„BARWY JESIENI”
organizowany przez Zespół Szkół w Biesowicach

Na konkurs wpłynęło 88 prac plastycznych z następujących szkół:

ZS w Biesowicach , ZS w Barcinie , ZS w Korzybiu , SP w Kępicach , SP w Warcinie , Gimnazjum w Kępicach i z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Damnica Filia Przytocko.

 

Dnia 3 listopada 2010r. komisja w składzie:

1.p.Alicja Adamczyk – plastyk
2.p.Jerzy Szydłowski – plastyk
3.p. Jacek Adamczyk – plastyk

dokonała wyboru najlepszych prac pod kątem zgodności z regulaminem konkursu i przyznała:

w kategorii klas I-III Szkoły Podstawowej

I miejsce:
Nikola Chudziak kl. II Biesowice op.E. Góźdź
Dominik Porowski kl. II Korzybie op.M. Kołodziej

II miejsce:
Kornelia Łuczak kl. III b Kępice op.A.Jakubowska

III miejsce:
Andrzej Marczyk kl. II Biesowice op.E.Góźdź
Julia Urbańska kl. I Warcino op.I.Durzyńska

Wyróżnienia:
Izabela Barcikowska kl.I Warcino op.I.Durzyńska
Kinga Wiśniewska kl.I Warcino op.I.Durzyńska
Maja Ziemianowicz kl.I a Kępice op.K.Łyszyk
Jakub Król kl.I a Kępice op.K.Łyszyk
Dariusz Szczepaniak kl.I Biesowice op.E.Skonieczka
Mateusz Szewczyk kl.II b Kępice op.A.Klepin-Lis
Ewelina Justka kl. III Biesowice op.K.Krajewska

GALERIA PRAC

w kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowej

I miejsce:
Krystian Frączkiewicz kl.V Biesowice op.E.Góźdź

II miejsce:
Weronika Lemankiewicz kl.VI Warcino op.I.Mączyńska
Kalina Szydłowska kl.VI b Kępice op.J.Furman

III miejsce:
Karolina Kowalska kl. V Biesowice op.E.Góźdź

Wyróżnienia:
Julia Kublik kl. IV Warcino op.Ł.Krauze
Weronika Bućko kl. IV Warcino op.Ł.Krauze
Małgorzata Mazur kl. VI b Kępice op.J.Furman

w kategorii klas I-III Gimnazjum

I miejsce:
Patryk Frączkiewicz kl.I Biesowice op.E.Góźdź
Marta Niewęgłowska kl.III a Kępice op.A.Dworakowska

II miejsce:
Weronika Pawłowska kl.III b Kępice op.A.Dworakowska

III miejsce:
Iwona Maciaszek kl.II Biesowice op.E.Góźdź

Wyróżnienia:
Ewelina Pierzchała kl.I Biesowice
Adrian Smolicz kl.II c Przytocko SOSW op.J.Sycz
Dominik Kryzel kl.II c Przytocko SOSW op.J.Sycz
Magdalena Kaczkowska kl.III a Kępice op.A.Dworakowska

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za zaangażowanie. 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator


POLUB NAS :-)



Zapraszamy do używania e-podręczników


Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Października 2018
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula,
Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało 71 dni.
Zodiak: Waga