Start Rok szkolny 2010/2011 Wieczorek i pożegnanie klasy 3 gimnazjum
Wieczorek i pożegnanie klasy 3 gimnazjum

Dnia 21 czerwca odbyła się uroczystość podczas której uczniowie klasy trzeciej gimnazjum mieli sposobność podziękować nauczycielom i rodzicom za ich pracę i starania włożone w kształcenie i wychowanie. Uczniowie składali podziękowania swoim wychowawcom z klasy "0", klas I-III, klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum.

Po przywitaniu zaproszonych gości rozpoczęła się część artystyczna. Był czas na wypowiedzenie serdecznych słów, zaśpiewanie wielu ważnych w swych treściach piosenek. Pani Dyrektor Alina Weiwer wraz z wychowawcą klasy trzeciej panią Justyna Makar-Sobczyk wręczyła nagrody dla najlepszych uczniów. Następnie Pani Danuta Kołodziejczyk wręczyła medale dla najlepszych sportowców, a pani Jadwiga Kamińska nagrodziła pracę uczniów w Scholi wręczając na pamiątkę symbolicznego anioła.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy powodzenia w dalszej edukacji, w życiu zawodowym i prywatnym.