Start Barwy jesieni IX Edycja konkursu "Barwy Jesieni"
IX Edycja konkursu "Barwy Jesieni"

 PROTOKÓŁ OCENY PRAC w Gminnym Konkursie Plastycznym  „BARWY JESIENI”- IX edycja
                            organizowany przez Zespół Szkół w Biesowicach

 

               Na konkurs wpłynęło 113 prac plastycznych z następujących  szkół: ZS w Biesowicach,  ZS w Korzybiu,  SP w Przytocku,  SP w Kępicach, SP w Warcinie, Gimnazjum w Kępicach i z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Damnica Filia Przytocko.

 

               Dnia   26 października  2011 r.  komisja  w składzie:
1. p.Alicja Adamczyk  - plastyk
2. p.Jerzy Szydłowski  - plastyk
3. p.Jacek Adamczyk  -  plastyk

dokonała wyboru najlepszych prac pod kątem zgodności z regulaminem konkursu i przyznała:

W kategorii klas I-III Szkoły Podstawowej

I miejsce:
Hubert Tomasik kl. II Warcino op.I.Durzyńska
Adam Piórkowski SOSW  Przytocko op.J.Sycz
Kacper Ślusarski kl. II Warcino op.I.Durzyńska

II miejsce:
Kinga Czok kl. III Przytocko op.I.Turowska
Aleksandra Szulska kl. III Korzybie op.M.Kołodziej
Julia Urbańska kl. II Warcino op.I.Durzyńska

III miejsce:
Łukasz Pachołek SOSW Przytocko op.D.Bilińska
Alan  Cieszyński kl. I Biesowice op.E.Góźdź
Marcin Sypniewski  SOSW Przytocko op.D.Bilińska
Katarzyna Gardyna kl. II  Warcino op.I.Durzyńska

Wyróżnienia:
Alicja Wolańska kl. III b Kępice op.A. Klepin-Lis
Amelia  Malewska kl. I Przytocko op.E.Żabińska
Aleksandra Szymczuk kl. I Biesowice op.E.Góźdź
Aleksandra Wodnicka kl. I Biesowice
Zuzanna Kaca kl. I Biesowice
Michalina Kwidzińska  kl. III Korzybie op.M.Kołodziej
Paweł Walczak SOSW     Przytocko op.K.Tokar
Katarzyna  Jastak kl. II Warcino op.I.Durzyńska


w  kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowej

I miejsce:
Ewa Ginter kl. V b Kępice op.J.Furman
              
II miejsce:
Weronika  Świątkowska  kl. IV Przytocko op.W.Wasilewski  
Julia Kowalczyk kl. V Warcino op.I.Mączyńska

III miejsce
Paweł Reuter SOSW Przytocko op.A.Jaworska-Kot
Paulina Malewska kl. IV Przytocko op.W.Wasilewski
Oskar Jankowski kl. IV Przytocko                      
Krystian  Frączkiewicz kl.VI  Biesowice

Wyróżnienia
Klaudia Urbaniak kl. IV Przytocko op.W.Wasilewski
Dominika  Siatkowska kl. IV Przytocko
Marta Kulawiak kl. V Korzybie op.B.Szewc
Weronika Butkiewicz kl. V Kępice  op.J.Furman
Ewelina Justka kl. IV Biesowice op.K.Krajewska

w kategorii  klas I-III Gimnazjum

I miejsce
Iwona Maciaszek kl. III Biesowice op.E.Góźdź 

II miejsce:
Patryk Frączkiewicz  kl. II  Biesowice op.E.Góźdź
Weronika Tyrka kl. I b Kępice op.W.Trusiak

III miejsce:
Marta Hylarecka kl. III Biesowice
Weronika Gołacka kl.II Biesowice
 
Wyróżnienia:
Ewa Stachyra kl. III Biesowice
Paulina Ciesielska kl. II Biesowice
Justyna Horoszczyk kl.III Biesowice

 Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za zaangażowanie.  

Galeria prac

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator


POLUB NAS :-)



Zapraszamy do używania e-podręczników


Dzisiaj jest: Piątek
22 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz, Innocenty,
Innocenta, Kirył, Paulina

Do końca roku zostało 193 dni.
Zodiak: Rak