Start Rok szkolny 2012/2013 Gminny Turniej BRD
Gminny Turniej BRD

Dnia 12 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół w Kępicach odbył się kolejny Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Z naszej szkoły udział brała drużyna SP i Gimnazjum. Po napisaniu testów drużyny miały do pokonania tor przeszkód, który jak co roku był bardzo wymagającym wyzwaniem. Wspólnie z nauczycielami oceniającymi i punktującymi przejazdy zawodników stwierdziliśmy, że poziom techniczny i umiejętności jazdy startujących zawodników był wyjątkowo wysoki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom Turnieju podjęcia wyzwania jakim był udział i zmagania z przepisami oraz torem przeszkód. Nasze drużyny zdobyły cenne doświadczenie na przyszłość. Mam nadzieję, że da to w przyszłym roku szansę na walkę o wyższe lokaty. :-)

W galerii zamieszczamy również fotografię zwycięskich drużyn z Kępic. Gratulujemy!

Leszek Małkiewicz

Dzisiaj jest: Czwartek