Start Rok szkolny 2012/2013 DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE
DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

ATRAKCJI CO NIEMIARA!!!

W tym roku szkolnym Dzień Dziecka w naszej szkole był nader udany i wyjątkowy. I choć pogoda troszkę płatała nam figle, bawiliśmy się przednio.

Były podchody w lesie i mnóstwo nagród. Ognisko z kiełbaskami. Wybraliśmy Miss i Mistera Szkoły. Zostali nimi; Monika Wiśniewska i Paweł Rynkiewicz. Oboje z klasy II Gimnazjum. Poszczególne klasy zaprezentowały się w Mini Playback Show.

Świetne wypadły dziewczyny z klasy III Gimnazjum w układzie do „Gangam Style”. Czwartaki „Wyginały ciało śmiało”…..Klasa I Gimnazjum –„Tańczyła dla mnie”. Klasa VI zaprezentowała się w przeboju The Beatles- „Twist n Stout”. Natomiast II Gimnazjum w mixie „Makareny”, „Coco Jambo” i „Buum…buum”.

Na boisku przeciągaliśmy linę, graliśmy w kwadranta, rzucaliśmy do celu, siłowaliśmy się z kulą!!!! Skakaliśmy także na trampolinie….i próbowaliśmy robić przeogromne, kolorowe bańki mydlane. W tym wszystkim wspierali nas nauczyciele i rodzice. Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich słodkie ciasto i napoje.

Dziękujemy wszystkim za pomoc.

J. Makar-Sobczyk