Start Rok szkolny 2013/2014 Teatr lalek
Teatr lalek

Z wizytą w Teatrze Lalek i Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku

Uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej Wiosnę przywitali wizytą w Teatrze Lalek. Obejrzeliśmy spektakl pt.„Jaś i Małgosia” Jana Brzechwy, wywodzący się z nurtu klasyki baśniowej. Po przedstawieniu spotkaliśmy się z jednym z aktorów grających w przedstawieniu na lekcji teatralnej.

Pan Marek Huczyk, opowiedział nam jak powstaje widowisko teatralne, zapoznał nas z różnymi rodzajami lalek teatralnych. Następnie udaliśmy się do Muzeum Pomorza Środkowego na kolejną lekcję - muzealną na temat codziennych zajęć i dawnego wyglądu ludzi zamieszkujących Pomorze. Dla nas były to wspaniałe lekcje, co potwierdzały uśmiechy na naszych twarzach.

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Dzisiaj jest: Czwartek
4 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Bazyliusz, Dacjan, Franciszek,
Gościmił, Karol, Karp

Do końca roku zostało 211 dni.
Zodiak: Bliźnięta