Start Wydarzenia Tajemnicza noc w bibliotece szkolnej
Tajemnicza noc w bibliotece szkolnej

Z szóstego na siódmego listopada 2015r. w szkolnej bibliotece ZS w Biesowicach odbyła się Tajemnicza Noc. W wydarzeniu tym wzięło udział 17 uczniów z klas IV-VI SP i I G. Organizatorami były panie: I. Czapiewska i M. Leonczuk. Atrakcji było co niemiara. Wieczór rozpoczął się od czytania fragmentu książki „Upiorna szkoła” A. Horowitz. Po wysłuchaniu historii o Davidzie przyszła kolej na kolację – tosty. Następnie dzieci wzięły udział w karaoke. Każde z nich musiało wylosować dla siebie utwór. Z wykonaniem poradziły sobie znakomicie.

Kolejną zabawą były kalambury. Najpierw za pomocą rysunków, a następnie gestami (pantomima) dzieci przedstawiały tytuły baśni i wierszy. Szukanie skarbów było kolejną atrakcją tej nocy. Na zakończenie został wyświetlony film, który dzieci oglądały już w „łóżkach”. Po takich wrażeniach trudno było zasnąć.