Start Rok szkolny 2015/2016 Szlachetna Paczka - relacja z wręczenia paczki rodzinie
Szlachetna Paczka - relacja z wręczenia paczki rodzinie

XV edycja SZLACHETNEJ PACZKI to 612 rejonów, w których ponad 10 500 wolontariuszy spotkało się z ponad 20 770 rodzinami. Paczki dla nich przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś razem z nami.

Drogi Darczyńco, razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!


Dziękujemy za czas oraz zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczoną numerem POM-1479-507359), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:

Kiedy weszliśmy do domu wszyscy nas ciepło powitali. Wszystkie paczki wnieśliśmy do pokoju dzieci, na ich twarzach było widać, ogromne zadowolenie. To było dla nas piękne doznania, niesamowite wzruszenie, dzieci ogromnie się cieszyły , mama nie ukrywała szczęścia. Dzieci pokazywały sobie nawzajem co dostały. Dziewczynki krzyczały zobacz lalka i ten moment i ten błysk w oczach, jedzenia mamo zobacz ile mamy, piękny i niezapomniany widok . Cieszyli się dziękowali.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Bardzo Wam dziękuję za serce i za to,że mogliśmy Was poznać. To bardzo miłe z waszej strony ,że byliście z nami w tym roku, mam nadzieje ,że za rok znowu się spotkamy. Sprawiliście ogromną radość tej rodzinie.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Bardzo się cieszę ,że nas to spotkało , tak bardzo jestem szczęśliwa czuje się wyjątkowo , mówiła mama. Dzieci są tak szczęśliwe, nigdy nie widziały takich prezentów.

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników


Dzisiaj jest: Środa
13 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Arkadiusz, Arkady, Brykcjusz, Eugeniusz,
Jan, Mikołaj, Stanisław, Walentyn

Do końca roku zostało 49 dni.
Zodiak: Skorpion