Gminny Konkurs Profilaktyczny

24 października uczniowie klasy III zajęli I miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym, którego organizatorem była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działająca przy Urzędzie Miejskim w Kępicach. Zadaniem uczniów było przygotowanie przedstawienia teatralnego zgodnego z hasłem: „Portal internetowy – o jeden krok za daleko”. W nagrodę otrzymali czek dla klasy o wartości 400 zł. W przedstawieniu widzowie zobaczyli scenki o niebezpieczeństwach, na  które jesteśmy narażeni, gdy niewłaściwie i bez kontroli rodziców korzystamy z portali internetowych. 24 października uczniowie klasy III zajęli I miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym, którego organizatorem była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działająca przy Urzędzie Miejskim w Kępicach. Zadaniem uczniów było przygotowanie przedstawienia teatralnego zgodnego z hasłem: „Portal internetowy – o jeden krok za daleko”. W nagrodę otrzymali czek dla klasy o wartości 400 zł. W przedstawieniu widzowie zobaczyli scenki o niebezpieczeństwach, na  które jesteśmy narażeni, gdy niewłaściwie i bez kontroli rodziców korzystamy z portali internetowych. Ponadto na konkurs klasa przygotowała plakat o w/w tematyce, za który również otrzymała I miejsce oraz czek na kwotę 150 zł. Wszystkim uczniom należą się gratulacje za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie do konkursu. Uczniów przygotowała pani Katarzyna Krajewska.

Dzisiaj jest: Sobota
17 Listopada 2018