Start Rok szkolny 2017/2018 Dzień Matki
Dzień Matki

Dnia 25 maja 2018 roku uczniowie klasy "0" przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty. Na tą uroczystość przybyli licznie zaproszeni rodzice, a także swoją obecnością zaszczyciła Pani dyrektor Alina Weiwer. W pierwszej części programu uczniowie wystąpili w przedstawieniu pt."O zagubionej żabce".
W głównych rolach w przedstawieniu pięknie zaprezentowali się: ŻABKA Mama (Agnieszka Wolska), ŻABKA Tata (Martin Tokar) oraz inne postaci: PSZCZÓŁKA (Hubert Zienkiewicz), MOTYL (Filip Dubiel), ŚLIMAK (Hubert Mroczkowski), BIEDRONKI (Marysia Mączkowska i Julia Niedzielska), BOCIAN (Szymon Butkiewicz).
Po koniec przedstawienia wspólnie stwierdzili: "Z tej bajeczki morał mamy, trzeba słuchać taty i mamy".
Następnie uczniowie wyrecytowali życzenia dla rodziców:
"Rzekę pięknych kwiatów znamy, tulipanów, róż i bzów.
Dla rodziców dzisiaj mamy, najpiękniejszy bukiet słów."
Rodzice wysłuchali wierszy: "Do czego służy tatuś?" i indywidualnych życzeń dla mamy oraz piosenek: "Żabki", "Każdy kwiat to mały świat", "Moja mama jest kochana". Dzieci wspólnie zaśpiewały 100 lat i wręczyły róże i laurki dla swoich rodziców. Miłą niespodzianką dla rodziców był piękny tort i wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze.

wychowawca Elżbieta Góźdź

Dzisiaj jest: Sobota