Start
Zbieraliśmy kasztany i żołędzie

   6 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Sarny, dziki i jelenie, będą zimą mieć jedzenie”. Konkurs został zorganizowany przez Nadleśnictwo Warcino i miał na celu, zebranie jak największej ilości kasztanów, żołędzi i buczyny. Okazaliśmy się najlepsi w całej gminie! Najmłodsi uczniowie wraz z rodzinami zebrali ponad 3 i pół tony nasion kasztanowca i dębu. W nagrodę szkoła otrzymała voucher o wartości 13,416,00 złotych, za który zostanie wykonany plac zabaw przy szkole. Zakupimy również sprzęt sportowy.


   Najlepszą w zbieraniu nasion w gminie okazała się Zuzanna Olejniczak, która otrzymała nagrodę specjalną z rąk Nadleśniczego Nadleśnictwa Warcino pana Sławomira  Piątkowskiego. Zuzia z rodziną zebrała 1296 kg żołędzi i 25 kg kasztanów. Wielkie brawa należą się również Roksanie Barczak i jej rodzinie za zbiór 1208 kg żołędzi i 148 kg kasztanów. Bardzo dziękujemy Nadleśnictwu Warcino za taki prezent, a uczniom i ich rodzinom za zaangażowanie się w zbiór nasion. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie zaangażujemy się w akcję, co przyniesie wielkie korzyści zarówno dla potrzebujących zwierząt jak i dla nas jako społeczności szkolnej. 

   

 

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn, Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało 226 dni.
Zodiak: Byk