Start
Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

   W marcu obchodziliśmy święto upamiętniające Żołnierzy Wyklętych. W związku z tym wydarzeniem w naszej szkole odbył się konkurs, który miał na celu upamiętnienie tych polskich bohaterów. Wspomniana konkursowa rywalizacja odbywała się w trzech płaszczyznach, w dwóch kategoriach wiekowych. Odbył się konkurs wiedzy, konkurs multimedialny oraz konkurs plastyczny; w kategoriach klas IV-VI oraz VII, VIII i III klasa gimnazjum. W konkursie wiedzy o Żołnierzach Wyklętych w kategorii klas IV-VI, pierwsze miejsce zajął uczeń klasy IV- Bartosz Bujwid. W drugiej kategorii wiekowej najlepsza okazała się Maja Kołodziejczyk. Amelia Kotas zajęła I miejsce w konkursie plastycznym. W kategorii klas starszych zwycięstwo odniosła Aleksandra Wodnicka. W części multimedialnej I miejsce zdobył Norbert Jerzyk, a w drugiej kategorii wiekowej Kinga Marszałek. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego aktywnego uczestnictwa.

 

 

 ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,
Drogomysł, Franciszek, Laura, Marcjan,
Radomił, Rainer, Wolmar

Do końca roku zostało 198 dni.
Zodiak: Bliźnięta