Start
XX Jubileuszowy Przegląd Pieśni Religijnej
 
 
 
24.05.2019r odbył się Jubileuszowy XX Przegląd Pieśni Religijnej "Pieśnią chwalmy Pana". Gościliśmy ponad 80 uczestników z: SP w Korzybiu, SP w Warcinie, DPS w Przytocku, NSP w Przytocku, Scholę z parafii w Kępicach i Schole z Biesowic.
Atmosfera była radosna, każda grupa otrzymała upominek, a uczestnicy pamiątkę.
Ucztę muzyczną zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem - tortem na którym zapłonęło 20 świeczek - przygotowanym na tę okazję przez piekarnię "Rogalik" w Słupsku. Pragniemy też serdecznie podziękować sponsorom: BS w Ustce, Firmie "Kegar" w Kępicach, sołtysom:p. Krystynie Rapta i p. Szymonowi Ciepieli oraz p. Andrzejowi Ciesielskiemu, ks. proboszczowi Bogdanowi Wójcik. To dzięki nim mogliśmy przygotować tak bogatą oprawę. 
Zobacz zdjęcia
 
 
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

Do końca roku zostało 135 dni.
Zodiak: Lew