Start
XXXV finał Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej.

 

27 maja 2019r. w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica, przy ulicy Jana Pawła II w Słupsku, odbyła się uroczysta gala podsumowująca XXXV, i niestety ostatni już, finał Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej.
  Wszystkich przybyłych powitali uczniowie jednej ze słupskich szkół i zaprezentowali fragmenty wierszy i opowiadań laureatów. Następnie została przedstawiona komisja, która wyłoniła najlepszych. Na konkurs bowiem nadesłano aż 8695 zestawów wierszy, opowiadań i prób dramatycznych z całej Polski, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy i Ukrainy. Komisja miała więc niełatwe zadanie.
Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły, Wiktoria Orczyk z klasy IV, przeżywając na scenie niezapomniane chwile. Zaszczytny tytuł laureata otrzymała za wiersz zatytułowany „O małej Idze”. W tym ważnym dniu Wiktorii towarzyszyli rodzice oraz opiekun, p. Izabela Czapiewska.
  Nagrodą była karta podarunkowa w wysokości stu złotych do zrealizowania w sklepach empik oraz różnorodne gadżety od sponsorów w/w konkursu. Ogromnie cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy i życzymy jej dalszych osiągnięć literackich.

 

Zobacz zdjęcia

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

Do końca roku zostało 135 dni.
Zodiak: Lew