Z gramatyką za pan brat

6 czerwca 2019r. w naszej szkole odbył się Rodzinny Konkurs pn. „Z gramatyką za pan brat”. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klasy czwartej wraz z rodzicami, babciami, opiekunami i rodzeństwem. Celem spotkania było utrwalenie całorocznej wiedzy z gramatyki. Uczniowie doskonale poradzili sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami. Pogłębili swoją wiedzę i miło spędzili czas. Wspólnie z bliskimi zaśpiewali także piosenkę dotyczącą potęgi nauki i wiary we własne siły. Było to bardzo udane i owocne spotkanie. Wszystkie dzieci otrzymały pięknie ilustrowane książki, a ich opiekunowie słodki poczęstunek. W zmaganiach gramatycznych I miejsce zajął Bartosz Bujwid z mamą Dorotą, II miejsce Marysia Gargasz z mamą Aleksandrą, a III miejsce Magdalena Szymczuk z p. Danutą Kacprzak, sekretarką naszej szkoły. Wszystkim uczniom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych, jeszcze większych sukcesów.

Dzisiaj jest: Sobota
14 Grudnia 2019