Koserow

W dniach 3- 4 czerwca 2019r. najmłodsi uczniowie w ramach nauki języka mniejszości narodowej pojechali na dwudniową wycieczkę do Świnoujścia i Koserov. Pierwszego dnia, w drodze do Świnoujścia podziwiali ruiny średniowiecznego kościoła na klifie w Trzęsaczu. Następnym przystankiem były Międzyzdroje. Tutaj zwiedzili Gabinet Figur Woskowych, w którym znajduje się około 100 figur woskowych przedstawiających naturalnej wielkości osoby znane z życia publicznego, np. polityków, gwiazdy kina, muzyki i sportu, postacie z filmów i bajek. Następnego dnia pojechali do miasta Koserow, w którym można zwiedzać największą atrakcję turystyczną – park rozrywki rodziny Karls. Naszym uczniom najbardziej spodobał się basen z wodą, nad którym dzieci przechodzili po drewnianych balach. Mogli poćwiczyć utrzymywanie równowagi, a fakt że można spaść do wody przysparzał dodatkowych emocji. Były też wielkie trampoliny, wysokie zjeżdżalnie, przejażdżki traktorkiem, kucyki, labirynty… jednym słowem każde dziecko bawiło się tam wspaniale.

Dzisiaj jest: Niedziela
15 Września 2019