Start
Koserow

 

 

W dniach 3- 4 czerwca 2019r. najmłodsi uczniowie w ramach nauki języka mniejszości narodowej pojechali na dwudniową wycieczkę do Świnoujścia i Koserov. Pierwszego dnia, w drodze do Świnoujścia podziwiali ruiny średniowiecznego kościoła na klifie w Trzęsaczu. Następnym przystankiem były Międzyzdroje. Tutaj zwiedzili Gabinet Figur Woskowych, w którym znajduje się około 100 figur woskowych przedstawiających naturalnej wielkości osoby znane z życia publicznego, np. polityków, gwiazdy kina, muzyki i sportu, postacie z filmów i bajek. Następnego dnia pojechali do miasta Koserow, w którym można zwiedzać największą atrakcję turystyczną – park rozrywki rodziny Karls. Naszym uczniom najbardziej spodobał się basen z wodą, nad którym dzieci przechodzili po drewnianych balach. Mogli poćwiczyć utrzymywanie równowagi, a fakt że można spaść do wody przysparzał dodatkowych emocji. Były też wielkie trampoliny, wysokie zjeżdżalnie, przejażdżki traktorkiem, kucyki, labirynty… jednym słowem każde dziecko bawiło się tam wspaniale.

Zobacz zdjęcia

 

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników


Dzisiaj jest: Niedziela
15 Września 2019
Imieniny obchodzą
Albin, Budzigniew, Maria, Nikodem
Do końca roku zostało 108 dni.
Zodiak: Panna