Start
Weekendowa wycieczka do Trójmiasta


   8 – 9 czerwca odbyła się wspólna wycieczka uczniów klasy I i IV oraz ich rodziców do Trójmiasta. Na początek odwiedziliśmy Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni. Dzieci oraz rodzice zapoznali się z najciekawszymi tajnikami wiedzy, mieli okazję samodzielnie przeprowadzić różne doświadczenia i eksperymenty, które budziły wielkie zainteresowanie, a niekiedy nawet zdziwienie. Wykonywane zadania łączyły nowoczesną edukację z doskonałą zabawą. Następnie pojechaliśmy do Akwarium Gdyńskiego, gdzie zobaczyliśmy niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata, np. z Afryki, Ameryki Północnej czy północy naszego kontynentu. Wieczorem najmłodsi pojechali do Centrum Rozrywki Loopy's World, gdzie mogli poszaleć na zjeżdżalniach, trampolinach, wśród mnóstwa labiryntów i tuneli. Następny dzień rozpoczęliśmy od spaceru po Ogrodzie zoologicznym, gdzie mogliśmy zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące ze wszystkich kontynentów. Przyglądanie się zachowaniu egzotycznych zwierząt budziło wśród dzieci wiele emocji. Po obiedzie udaliśmy się na Starówkę, a następnie odbyliśmy rejs statkiem przez rzekę Motławę oraz zwiedzaliśmy Westerplatte, miejsce rozpoczęcia II Wojny Światowej. Wycieczka była bardzo udana i ciekawa.

Zobacz zdjęcia

 

 


POLUB NAS :-)



Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Dzisiaj jest: Czwartek
4 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Bazyliusz, Dacjan, Franciszek,
Gościmił, Karol, Karp

Do końca roku zostało 211 dni.
Zodiak: Bliźnięta