Start
Życzenia z okazji inauguracji roku szkolnego 2019/2020
„Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie”
J. Zamoyski
 
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy,
Uczniowie, Rodzice, Samorządowcy, Pracownicy Oświaty,
po wakacjach wracamy do zadań, które wyznacza nam nowy rok szkolny 2019/2020. Dotyczy to nauczycieli, uczniów, ich rodziców, organizatorów edukacji, każdego jednak w inny sposób. Czynimy nowe postanowienia, towarzyszy nam nadzieja.
Chcemy jeszcze lepiej i jeszcze mądrzej korzystać z czasu nauki i wychowania.  Warto dostrzec, że jest on  wyjątkowo cenny i niepowtarzalny. Spożytkujmy go jak najlepiej i jak najmądrzej, dokładając wszelkich starań, by nie marnować szans.
 
Jestem przekonana, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu Państwa: Dyrektorów i Nauczycieli, Rodziców i Samorządowców oraz Pracowników Oświaty, przy życzliwym wsparciu osób, którym bliskie są sprawy edukacji, będziemy efektywnie tworzyć optymalne warunki dla wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży. Również nasze zaangażowanie w wychowanie jest gwarancją, że w przyszłości dzisiejsi uczniowie będą mądrymi i wspaniałymi ludźmi, dobrymi Polakami, właściwie przygotowanymi do funkcjonowania we współczesnym świecie i wypełniania różnych ról społecznych, ludźmi, którzy będą kreować losy i kształt naszej Ojczyzny oraz budować jej pomyślność z entuzjazmem, ale i z rozwagą.

 
Drogie Dzieci i Drodzy Uczniowie,
 

życzę Wam, abyście w nowym roku szkolnym poszerzyli wiedzę przedmiotową,  rozwinęli zainteresowania i pasje oraz lepiej poznali siebie i otaczający świat. Pragnę, aby w szkole każdy czuł się bardzo dobrze i znalazł przyjaciół, zarówno wśród rówieśników, jak i dorosłych, którzy otoczą Was szczerą troską oraz życzliwością. Ufam, że pokonacie wszelkie trudności, i przeżyjecie wiele radości z osiąganych sukcesów. Pamiętajcie, że zawsze blisko są Wasi Nauczyciele.
 

Wierzę w Wasz sukces!
 

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Samorządowcy, Pracownicy Oświaty,
 

w wyjątkowy sposób uczestniczycie Państwo w życiu młodych ludzi. Życzę Państwu zadowolenia i satysfakcji z pracy oraz niegasnącego zapału. Państwa profesjonalizm, zaangażowanie, optymizm i życzliwość pozwolą zapewnić uczniom dobre i przyjazne środowisko do nauki i rozwoju.
 

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
życzę Państwu dumy i satysfakcji związanych z osiągnięciami dzieci i podopiecznych. W dużej mierze to Państwo tworzycie warunki i dobry klimat szkoły. Owocna współpraca z nauczycielami i dyrektorami szkół niech przyniesie jak najlepsze efekty edukacyjne.
Z wyrazami szacunku
Małgorzata Bielang
p.o. Pomorskiego Kuratora Oświaty
 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Dzisiaj jest: Niedziela
12 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Andrzej, Euzebiusz, Feliks, Henryk, Jan
Gwalbert, Paweł, Piotr, Tolimir,
Weronika

Do końca roku zostało 173 dni.
Zodiak: Rak