Start
Sukces Oli


Z radością informujemy, że uczennica klasy III – Aleksandra Janowicz – zdobyła wyróżnienie w kategorii klas I–III w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dbam o czyste powietrze”.
Celem konkursu było zwrócenie uwagi na niezwykle ważny problem zanieczyszczenia powietrza oraz promowanie postaw proekologicznych wśród najmłodszych. W tegorocznej edycji konkursu, organizowanego przez Starostę Słupskiego, wzięło udział aż 128 prac.
Serdecznie gratulujemy Aleksandrze kreatywności i zaangażowania!
Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania artystycznych pasji!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)



Zapraszamy do używania e-podręczników

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Dzisiaj jest: Wtorek
9 Czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Felicjan, Pelagia, Pelagiusz
Do końca roku zostało 206 dni.
Zodiak: Bliźnięta