Z radością informujemy, że uczennica klasy III – Aleksandra Janowicz – zdobyła wyróżnienie w kategorii klas I–III w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dbam o czyste powietrze”. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na niezwykle ważny problem zanieczyszczenia powietrza oraz promowanie postaw proekologicznych wśród najmłodszych. W tegorocznej edycji konkursu, organizowanego przez Starostę Słupskiego, wzięło udział aż 128 prac. Serdecznie gratulujemy Aleksandrze kreatywności i zaangażowania! Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania artystycznych pasji!