Konkursy
Biblioteka
Programy i projekty
| Einstein2 - Letnia szkoła |
|
W czasie wakacji od 22 do 24 lipca uczniowie Naszej szkoły biorący udział programie „Za rękę z Einsteinem” uczestniczyli w zajęciach szkoły letniej na Politechnice Gdańskiej. Skorzystali z wykładów i ćwiczeń z matematyki, fizyki i chemii. Obejrzeli doświadczenia wykonywane przez pracowników i studentów Politechniki. Mogli poczuć się jak prawdziwi studenci na Sali wykładowej a nawet sami przeprowadzić doświadczenie. Podczas wykładów poznaliśmy odpowiedzi na pytania:
- co by się stało gdyby doba trwała 12 lub 48 godzin? Ponadto niczym Harry Potter : - wyczarowaliśmy wino, piwo i coca colę Zwiedziliśmy starówkę w Gdańsku. Oglądaliśmy panoramę Trójmiasta z wieży Bazyliki Mariackiej. Byliśmy w Muzeum Historyczne Miasta Gdańska – Dwór Artusa. Na plaży w Jelitkowie mogliśmy sami sprawdzić co to jest fizyka. |
Sport w szkole
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości| Dzisiaj jest: Wtorek |
| 9 Czerwca 2026 |
| Imieniny obchodzą Felicjan, Pelagia, Pelagiusz |
| Do końca roku zostało 206 dni. Zodiak: Bliźnięta |
ZA RĘKĘ Z EINSTEINEM - EDYCJA 2













