Start Liczę Mówię Surfuję Promocja projektu
Promocja projektu

11 grudnia 2010 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z Samorządem Gminy Kępice w celu promocji projektu „Liczę, mówię, surfuję” realizowanego w Szkole Podstawowej w Biesowicach.

  Przybyłych powitała pani dyrektor Alina Weiwer – koordynator projektu. Przedstawiła cele projektu oraz sposób jego realizacji. Goście mogli obejrzeć przygotowane wcześniej ścienne tablice ze zdjęciami przedstawiającymi kolejne kroki działania projektu oraz jego efekty. Zobaczyli również jaki sprzęt oraz pomoce do zajęć zakupiono z budżetu projektu.

  Wśród zaproszonych gości byli: Magdalena Gryko, Marek Piotr Mazur, Piotr Bućko, Ewa Gębczyńska, Roman Seta, Zdzisław Maciaszek, Jan Leonczuk, ks. Proboszcz Bogdan Wójcik, Joanna Bronk, Grażyna Rajska, Grażyna Szwarc, Eugeniusz Kluk, Marzena Pawelec. Przybyli również rodzice uczniów biorących udział w projekcie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

  Podczas spotkania uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności, które zdobyli na  zajęciach w ramach projektu. Przygotowali inscenizację pt. „Świąteczne rozmowy”. Tańczyli układ taneczny do piosenki „A ja siedzę na kominie”. Śpiewali piosenki, które ćwiczyli na zajęciach wokalnych m. in.: „Zima lubi dzieci”, „Laleczka z porcelany”, „Jest taki dzień”, „Kochany Panie Mikołaju”. Grupa języka angielskiego zaśpiewała kolędę „Single Bells”. Uczniowie koła języka niemieckiego zagrali na dzwonkach kolędę „Lulajże Jezuniu” oraz powiedzieli wiersz „Niklas, komm in unser Haus”. Ponadto goście zmagali się z matematycznym origami i składali gwiazdę z papieru. 
 
  Na spotkanie zawitał Mikołaj i wtedy się zaczęło… Wszyscy musieli przypomnieć sobie wierszyk lub piosenkę bo inaczej z prezentów byłyby nici. Srogi Mikołaj przepytał wszystkich czy byli grzeczni. Goście śpiewali kolędy lub mówili wierszyki, a staruszek wręczał drobne upominki.
Na zakończenie spotkania goście prowadzili rozmowy przy poczęstunku oraz śpiewali kolędy.

 

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Dzisiaj jest: Wtorek
6 Grudnia 2022
Mikołajki
Imieniny obchodzą
Dionizja, Emilian, Jarema, Jarogniew,
Mikołaj

Do końca roku zostało 26 dni.
Zodiak: Strzelec