Start Rok szkolny 2011/2012 Palcem po mapie
Palcem po mapie

20 marca 2012 roku odbył się już po raz drugi szkolny rodzinny konkurs przyrodniczo - matematyczny dla klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Biesowicach. O miano najlepszych walczyło siedem drużyn dwuosobowych:

Weronika Wszelaki z mamą Renatą, Helena Szczepaniak z mamą Iwoną, Nikola Zbrzeźniak z mamą Urszulą, Marta Pawelec z mamą Marzeną, Róża Kwiatkowska z dziadkiem Wiesławem, Karolina Bańczyk z ciocią Wiesławą i Mateusz Ochenkowski z tatą Sławomirem. Przygotowano 12 konkurencji o różnym stopniu trudności, oto ich nazwy: mapa z guzikiem; kierunki; Kto ma więcej?; Ile jest dukatów?; globus; jaki to kontynent?; puzzle – zniszczona mapa. Po ostrej rywalizacji wyłoniono zwycięską drużynę – wygrały Weronika Wszelaki z mamą Renatą. Drugie miejsce zajęli Mateusz Ochenkowski z tatą Sławomirem, a trzecie Marta Pawelec z mamą Marzeną.

Wszyscy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Uczestnicy zapowiedzieli, że z przyjemnością przybędą na kolejny konkurs, ponieważ dobrze się bawili.

 


 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Dzisiaj jest: Środa
29 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Benedykta, Benita, Dalebor, Paweł,
Piotr

Do końca roku zostało 186 dni.
Zodiak: Rak