Start Za rękę z Einsteinem 2 Zakończenie projektu
Zakończenie projektu

Zakończenie projektu „Za rękę z Einsteinem – II edycja”

26 marca 2012 r. na Politechnice Gdańskiej odbyło się uroczyste podsumowanie realizacji projektu „Za rękę z Einsteinem – II edycja”. Wśród zaproszonych gości byli też reprezentanci Naszego Gimnazjum pani dyrektor Alina Weiwer, pani Adrianna Wisłocka oraz Oliwia Orczyk i Adrian Marszałek.

Mieliśmy możliwość wysłuchania wielu ciekawych wystąpień przedstawicieli uczelni wyższych oraz władz trzech województw. Głos zabrali również dyrektorzy, nauczyciele oraz uczniowie szkół, w których realizowany był projekt „Za rękę z Einsteinem – II edycja”.

Po konferencji zwiedziliśmy wystawę ukazującą w jaki sposób różne szkoły angażowały się w realizację projektu. Mogliśmy też z dumą podziwiać makietę z Naszej Szkoły. Przygotowali ją uczniowie biorący udział w projekcie edukacyjnym „Matematyka w życiu codziennym – budujemy dom marzeń”.

Z wyjazdu przywieźliśmy folder, w którym uczniowie Naszego Gimnazjum pisali co podobało się im w projekcie „Za rękę z Einsteinem – II edycja”.