Start Rok szkolny 2011/2012 Zakończenie projektu
Zakończenie projektu

Zakończenie realizacji projektów edukacyjnych „Mój budżet domowy”, „Wiem co jem – zdrowe odżywianie”.

6 czerwca 2012 r. nastąpiło uroczyste podsumowanie realizacji dwóch projektów edukacyjnych: „Mój budżet domowy”, „Wiem co jem – zdrowe odżywianie”. Uczniowie pierwszego zespołu projektowego przygotowali prezentację w programie Windows Movie Maker, kronikę oraz okolicznościową gazetkę opisującą etapy realizacji swoich działań.

Drugi zespół wykonał prezentację multimedialną w Power Point oraz tablice z piramidami żywienia.

Oba zespoły podzieliły się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy z grupach. Wymieniły doświadczenia i miłe wspomnienia z realizacji projektów. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że każdy z nich odniósł korzyści z udziału w takim przedsięwzięciu, a nabyte umiejętności na pewno wykorzysta w przyszłości.

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024