Start Rok szkolny 2011/2012 RODZINNY KONKURS Z WIEDZY I SPORTU
RODZINNY KONKURS Z WIEDZY I SPORTU

11 maja 2012 r. w Naszej Szkole odbył się już po raz czwarty rodzinny konkurs z wiedzy i sportu. Do ostrej rywalizacji z matematyki, geografii, biologii, historii, no i oczywiście konkurencji sportowych, stawiły się dwuosobowe zespoły dziecko-dorosły. Utworzono dwa sześcioosobowe zespoły - zespół dorosłych i zespół dzieci.

No i zaczęło się. Najpierw konkurencja sportowa, a potem pytanie z wiedzy ogólnej i tak na przemian. W sumie rozegrano 13 konkurencji. Wszyscy walczyli dzielnie, do ostatnich sił.

I już ostatnia konkurencja – wyłącznie dla męskiej części drużyn – przyszywanie guzika. Liczył się nie czas, ale precyzja i dokładność wykonania zadania. Tu jury przyznało remis. Chłopaki spisali się na medal.

W końcu przyszedł czas na podsumowanie konkursu i zliczenie punktów za poszczególne konkurencje. Zgadnijcie kto wygrał? Zwyciężyli rodzice 23:18. Nikt jednak nie czuł się pokonany. Wszyscy otrzymali drobne nagrody i dyplomy.

Zapraszamy do zabawy w przyszłym roku szkolnym.