Start Rok szkolny 2015/2016 Ekoszkoły
Ekoszkoły

Nasza szkoła ZS Biesowice dołączyła do Akcji Ekoszkoły, w ramach której organizowana jest zbiórka starych, zużytych telefonów komórkowych. Zebrany sprzęt wykorzystany zostanie do ponownego użycia lub utylizacji. W zamian szkoła nasza będzie mogła wymienić zużyty i stary sprzęt na punkty, a te na nagrody dla szkoły. Wśród nagród, które możemy otrzymać, jest sprzęt sportowy, pomoce edukacyjne, artykuły biurowe lub książki.

Prosimy o pomoc w zbiórce starych telefonów komórkowych poprzez przekazanie aparatów zalegających w Państwa szufladach. Zbieramy wszystkie telefony, bez względu na ich wiek, poziom zużycia czy stan techniczny. Każda ilość telefonów jest mile widziana.

Akcja Ekoszkoły niesie duże korzyści dla środowiska naturalnego - wszystkie telefony zamiast trafić na wysypisko zostaną poddane recyklingowi. Więcej informacji na temat w/w akcji można znaleźć na stronie www.ekoszkoly.pl

Koordynator – Małgorzata Leonczuk