Start Mały Mistrz Lokalne Spotkanie Edukacyjne 3
Lokalne Spotkanie Edukacyjne 3

W dniu 20 października odbyło sie po raz trzeci w naszej szkole Lokalne Spotkanie Edukacyjne programu Mały Mistrz regionu 9. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele prowadzący program Mały Mistrz w klasach drugich. Celem tego spotkania było podsumowanie pierwszego roku trwania programu oraz wprowadzenie nowych, alternatywnych dyscyplin sportowych.

Spotkanie prowadziły panie Patrycja Komowska-koordynator wojewódzki programu oraz Danuta Kołodziejczyk nauczyciel ekspert. Po obejrzeniu prezentacji przygotowanej przez nauczyciela eksperta a dotyczącej podsumowania pierwszego roku trwania projektu, nauczyciele przeszli do sali gimnastycznej.

Pierwszą dyscyplinę wprowadził pan Krzysztof Krzewicki-Krajowy Oficer Rozwoju Rugby. Była to dyscplina rugby TAG. Ta bezkontaktowa dyscyplina wymagająca szybkości, koordynacji i współpracy zespołowej wyzwoliła w uczestniczących nauczycielach pokłady energii. Jest to świetna propozycja dla wszystkich uczniów. Nasza szkoła otrzymała zestaw do rugby TAG-piłkę i TAG-i.

Drugą dyscyplinę wprowadziła pani Patrycja Komowska. Był to KIN BALL, w którym ćwiczy się olbrzymią piłką. Znakomicie nadaje sie do gier i zabaw w edukacji wczesnoszkolnej. Nauczyciele biorący udział w spotkaniu mogli poznać nowe gry z wykorzystaniem tej piłki.

Całość spotkania zakończył wykład dotyczący programu ERASMUS.

W spotkaniu wzięło udział 20 nauczycieli z gmin: Kępice, Kobylnica, Debrzno, Miastko, Konarzyny.

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Dzisiaj jest: Piątek
24 Marca 2023
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran