Start Wydarzenia Światowy Dzień Pluszowego Misia
Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 i 26 listopada 2015r. obchodziliśmy po raz pierwszy ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Adresatami byli uczniowie z klas „0”, I SP i przedszkolaki. Dzieci przybyły na spotkanie wraz ze swoimi misiami.

Zabawę rozpoczęliśmy od powitania dzieci przez miłośników Koła Przyjaciół Biblioteki, utworami (wiersze i piosenkę) przypominającymi najważniejsze wartości jakimi są : dzieciństwo, przyjaciel i miłość. Następnie poszczególne klasy zaprezentowały wcześniej przygotowane wiersze i piosenki.

Były tańce z maskotkami, prezentacja misiów, zagadki, konkursy, układanie, naklejanie i kolorowanie puzzli. Uroczystość zakończyła „Kołysanka dla misia”, gdyż pluszaki były już bardzo zmęczone.

Spotkanie upłynęło w sympatycznej i ciepłej atmosferze. Dzieci były nierozłączne ze swoimi przyjaciółmi, kontakt z nimi sprawiał im wielką radość i przyjemność. Dorośli obserwując dzieci, mogli powrócić pamięcią do swojego dzieciństwa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie spotkanie za rok.