Start Mały Mistrz Biało, wszędzie biało.
Biało, wszędzie biało.

Biało, wszędzie biało. A jak wiadomo dzieci uwielbiają zimę. W środę 20 stycznia 2016 r Mali Mistrzowie z klasy I i II wyjechali na stok narciarski Koszałkowo w Wieżycy na Kaszubach. To jeden z najchętniej odwiedzanych stoków na północy naszego kraju. Celem wyjazdu było zaliczenie sprawności saneczkarz-narciarz, ale przede wszystkim dobra zabawa na śniegu.

Były zjazdy na snowtubingu czyli wielkiej oponie, która umożliwia zjazdy z zaśnieżonego stoku. Dzieci były zachwycone snowtubingiem. Potem był czas saneczkowania. Zjazdy z szerokiej i bardzo bezpiecznej górki to wielka frajda. Tym bardziej,ze w naszej miejscowości nie ma bezpiecznych górek do nauki jazdy na sankach. Poszły w ruch sanki i plastikowe jabłuszka. A radość dzieci i czerwone policzki mówiły same za siebie. Oczywiście był czas na posilenie się w grillowej chacie, gdzie można było upiec kiełbaski i wypić gorącą herbatę. Wyjazd na Kaszuby był ze wszech miar udany a Mali Mistrzowie świetnie się bawili.

 


 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Dzisiaj jest: Środa
29 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Benedykta, Benita, Dalebor, Paweł,
Piotr

Do końca roku zostało 186 dni.
Zodiak: Rak