Start Mały Mistrz Mali Mistrzowie uczą sie pływać
Mali Mistrzowie uczą sie pływać

Uczniowie klasy I i II biorący udział w projekcie Mały Mistrz dwukrotnie wzięli udział w zajęciach na basenie w Redzikowie. Pod okiem instruktorów p. Pawła i p. Krzysia uczyli się podstawowych umiejętności potrzebnych do nauki pływania. Po rozgrzewce, która powinna być niezbędnym przygotowaniem do ćwiczeń w wodzie mogli oddać się w ręce panów instruktorów. Uczyli się prawidłowej pracy rąk, nóg oraz ćwiczeń oddechowych w wodzie. Korzystali z niezbędnych przyborów takich jak deska czy makaron piankowy.

 

Uczyli się pływania ślizgiem pod wodą i z pracą nóg. Bawili się skacząc do wody z piankowych mat i nurkowania w wodzie. Wszyscy świetnie się bawili i nie chcieli wychodzić z wody. Dzięki opanowaniu podstawowych umiejętności zaliczyli sprawność pływaka.

 

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Dzisiaj jest: Piątek
24 Marca 2023
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran