Start Rok szkolny 2015/2016 Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół im. Janiny i Cyryla Zalewskich w Biesowicach uroczyście zakończono rok szkolny 2015/2016. W podniosłym nastroju, w otoczeniu gości, nauczycieli i rodziców, nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród książkowych uczniom, którzy najciężej pracowali, odnosząc przy tym godne naśladowania sukcesy. Rodzice najzdolniejszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem:

Klasa I S.P. - Daria Buczek; Bartosz Bujwid, Hubert Jerzyk, Wiktoria Orczyk, Magdalena Szymczuk, Dominik Weichhold

Klasa II S.P. - Patrycja Sadowska; Mateusz Weichhold;

Klasa III S.P. - Zuzanna Szymańska; Filip Majewski; Zuzanna Motow; Jagoda Kwiatkowska, Anna Bethke, Norbert Jerzyk

Klasa IV S.P. - Maja Kołodziejczyk; Anna Szwemińska; Natan Malcahn – Śliwiński

Klasa V S.P. - Aleksandra Wodnicka; Dominik Ochenkowski

Klasa VI S.P. - Kinga Marszałek; Patryk Madejski; Wiktoria Ciesielska

Klasa I Gimnazjum. - Nikola Chudziak; Hubert Madejski

Klasa II Gimnazjum - Ewelina Justka; Dorota Stachyra

Nagrody dla najzdolniejszych uczniów kończących naukę w Gimnazjum wręczono Vanessie Agolli, Katarzynie Bućko, Weronice Wszelaki oraz Mateuszowi Ochenkowskiemu.

Za zaangażowanie i pracę w Samorządzie Uczniowskim wyróżniono Katarzynę Bućko, Vanessę Agolli oraz Weronikę Wszelaki.

Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w roku szkolnym wyróżnienie otrzymali: Dawid Kiljan, Norbert Rucki oraz Vanessa Agolli.

Za udział w scholi wyróżniono Katarzynę Bućko, Vanessę Agolli oraz Weronikę Wszelaki.

W tym roku szkolnym tytuł „Primus Inter Pares” otrzymała uczennica Vanessa Agolli.

„Poloneza czas zacząć” - tymi słowami Pani Dyrektor rozpoczęła artystyczną części uroczystości, przygotowaną przez klasę III gimnazjum. Choreografię do poloneza przygotowała p. Danuta Kołodziejczyk. Rodzice i zgromadzeni goście nie kryli wzruszenia.

Podczas części artystycznej klasa III gimnazjum podziękowała nauczycielom, rodzicom oraz wychowawcy. Nastąpiło również pożegnanie klasy VI. Uczniowie tej klasy podziękowali swojej wychowawczyni – p. Jadwidze Kamińskiej. Dużą niespodziankę sprawiły przedszkolaki, które wręczyły bukiety kwiatków odchodzącej klasie III gimnazjum.

Część artystyczna zakończyła się piosenką na pożegnanie pt. „Ostatni raz z moją klasą”.

Ostatnia część zakończenia roku odbyła się w klasach, gdzie wychowawcy wręczyli pozostałym uczniom świadectwa, życząc im miłego i spokojnego wypoczynku.

My także przyłączamy się do tych życzeń.

Galeria zdjęć.

Dzisiaj jest: Czwartek