Start Rok szkolny 2016/2017 Idą Kolędnicy!
Idą Kolędnicy!

 

Zostaliśmy laureatem XII Przeglądu Jasełek "Idą Kolędnicy !!!!!"


W dniach 18-19.1.2017 r. odbył się XII Przegląd Jasełek "Idą Kolędnicy" w Kołobrzegu. Uczniowie naszej szkoły pod okiem p. Jadwigi Kamińskiej i p. Danuty Kołodziejczyk wystawili spektakl pod tytułem "1:0 dla Nieba". Przedstawienie opowiadało o przygotowaniach Nieba do narodzin Jezusa i o walce dobra ze złem. Były diabły, anioły, teatr cieni, taniec, śpiew i piękna oprawa muzyczna. Nasz występ zachwycił jurorów do tego stopnia, że zostaliśmy wyróżnieni tytułem laureata tego przeglądu. Trzeba dodać, ze zgłosiło się  14 zespołów, głównie z województwa zachodniopomorskiego. To wielki sukces naszej grupy kolędniczej i zachęta do dalszego działania.

 

Galeria zdjęć:

 

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Dzisiaj jest: Czwartek
23 Września 2021
Imieniny obchodzą
Boguchwała, Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla

Do końca roku zostało 100 dni.
Zodiak: Waga