Start Rok szkolny 2016/2017 Turniej wiedzowy
Turniej wiedzowy

27 lutego 2017r. odbył się w Naszej szkole Rodzinny turniej matematyczno-przyrodniczy dla gimnazjalistów. Każda z drużyn dziecko-dorosły miała do wykonania 8 zadań. Przygotowano m. in. zadania z monetami, klepsydrą czy skaczącymi fasolkami. Zawodnicy wyjechali palcem po mapie na rowerową przejażdżkę po Polsce, ale i wędrowali przez odległe góry oraz niezbadane krainy całego świata. Wykonali ponadto PANA BOBO, który utrzymuje równowagę nawet na rogu ławki. Budowali niezatapialne łodzie przewożące niezliczone ilości fasoli. Najwięcej ciekawości wzbudziło zadanie dotyczące wyznaczenia przekątnej ryzy papieru. Po wielu trudach i to zadanie zostało w końcu rozwiązane. Wszystkim podpisywał dobry humor i stwierdzili, że warto spotkać się znowu.

 

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Dzisiaj jest: Czwartek
23 Września 2021
Imieniny obchodzą
Boguchwała, Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla

Do końca roku zostało 100 dni.
Zodiak: Waga