Start Rok szkolny 2016/2017 Wycieczka Sztutowo Krynica Morska Gdańsk
Wycieczka Sztutowo Krynica Morska Gdańsk

12 czerwca 2017 r. uczniowie klasy II gimnazjum pod opieką Małgorzaty Leonczuk i Agnieszki Śniegulskiej udali się na jednodniową wycieczkę szkolną Sztutowo- Krynica Morska- Gdańsk. Uczniowie zwiedzili z przewodnikiem tereny byłego obozu koncentracyjnego Stutthof, gdzie obejrzeli film pokazujący świadectwo tragedii, która dokonała się w Sztutowie. Podróżując dalej, z autokarowych okien mogli zobaczyć depresyjne tereny Żuław Wiślanych, a także Zalew Wiślany i Mierzeję Wiślaną. W Krynicy Morskiej jednym ze znanych kąpielisk na polskim wybrzeżu, nie mogło obyć się bez lodów i spaceru wzdłuż plaży. Jednak największą atrakcją tego dnia była wizyta w gdańskim Jumpcity. To jeden z największych i najfajniejszych parków trampolin w Polsce, gdzie na dużej powierzchni znajduje się kilkanaście trampolin o różnych stopniach trudności. Znajduje się tam boisko do gry w zbijaka, strefa dla gladiatorów, ścieżka akrobatyczna, basen z gąbkami i wiele innych atrakcji. Po całym aktywnym dniu, uczestnicy zmęczeni, ale pełni wrażeń udali się na posiłek, po czym szczęśliwie wrócili do domu.

19 Kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,