Start Rok szkolny 2016/2017 Wycieczka do Gdyni i Gdańska
Wycieczka do Gdyni i Gdańska

14 czerwca najmłodsi uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Trójmiasta. Na początku  odwiedzili Oceanarium w Gdyni. W trakcie zwiedzania mieli okazję zobaczyć różne gatunki ryb płazów i gadów i zwierząt morskich pochodzących z różnych regionów naszej planety.  Była to fascynująca lekcja odkrywająca tajemnice podwodnego świata. Następnie udali się do Ośrodka Kultury Morskiej aby obejrzeć interaktywną wystawę „Ludzie – statki - morze”, podczas której poznawali poszczególne zagadnienia związane z morzem, a zdobytą wiedzę wykorzystywali na różnych  stanowiskach. Ostatnim punktem wyjazdu była Papugarnia, w której mieli okazję  obcowania z różnymi gatunkami kolorowych papug. Nie lada atrakcją była możliwość karmienia czy głaskania tych egzotycznych ptaków. To był  udany wyjazd.

Zobacz zdjęcia

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Dzisiaj jest: Czwartek
23 Września 2021
Imieniny obchodzą
Boguchwała, Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla

Do końca roku zostało 100 dni.
Zodiak: Waga