Start Rok szkolny 2018/2019 II Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej „EKO-MAT”
II Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej „EKO-MAT”

5 listopada 2018 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 Miastku II Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej dla szkół podstawowych "EKO-MAT". Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Wodnicka, która zajęła w konkursie III miejsce. Ola wykazała się sporą wiedzą z dziedziny ekonomii oraz matematyki. Pojęcia związane z bankowością (np. dywidenda, bessa, inflacja), umiejętność związana z obliczaniem odsetek od kredytów oraz wypełnianie formularzy bankowych czy odczytywanie wykresów to tylko niektóre zadania, z jakimi musieli się zmierzyć uczestnicy tegorocznej edycji konkursu. Olu gratulujemy sukcesu!

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Daniel, Dawid, Dawida, Egon, Henryk,
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota,
Lubomysł, Niecisław, Włodzimierz

Do końca roku zostało 170 dni.
Zodiak: Rak