Start Rok szkolny 2018/2019 Życzenia Pomorskiego Kuratora Oświaty
Życzenia Pomorskiego Kuratora Oświaty


Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

za nami kolejny rok wytężonej pracy, realizacji ciekawych wyzwań, twórczych inicjatyw. Nadszedł czas, abyśmy mogli cieszyć się ze wszystkiego, co przyniosło zamierzone efekty, ale też odpowiedni moment, by dokonać podsumowań i wyznaczyć cele na kolejny rok szkolny.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Specjaliści, Wychowawcy, koniec roku szkolnego jest okazją do refleksji i podsumowań. Każdy dzień szkoły to czas wypełniony przedsięwzięciami, projektami i wydarzeniami, które wykonujemy na rzecz ucznia/ wychowanka – to bardzo wymagające zadanie. Wiem, jak wiele zależy od Waszej kreatywności i otwartości i dlatego życzę pełnej satysfakcji z wyjątkowo odpowiedzialnej pracy pedagogicznej.

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

 

dziękuję Wam za wsparcie, którym jesteście przede wszystkim dla swoich dzieci, ale również proszę przyjąć moje słowa uznania za zaangażowanie w pracę każdej placówki edukacyjnej. Doceniam każdy życzliwy gest, pomocną dłoń i dobrą radę.

Drodzy Uczniowie,

Gratuluję Wam osiągnięć, nabycia nowych kompetencji, wiedzy i umiejętności. Być może nie wszystko udało się zrealizować, ale pamiętajcie, że nawet drobne niepowodzenie możecie przekuć w sukces, jeśli tylko znajdziecie w sobie odwagę, by działać.

Wszystkim Pracownikom szkół i placówek oświatowych województwa pomorskiego, Rodzicom i Uczniom

życzę słonecznych wakacji, byście w nowym roku szkolnym wrócili z zapasem sił do podejmowania kolejnych wyzwań oraz gotowością do spełniania marzeń i realizacji nowych projektów.

Życzę Wam, aby wakacje były okresem radości, bezpiecznej, udanej zabawy i wytchnienia w otoczeniu rówieśników oraz dobrych i ciekawych ludzi.

Z wyrazami szacunku,
dr Monika Kończyk
Pomorski Kurator Oświaty

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Dzisiaj jest: Sobota
30 Września 2023
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga