Start Rok szkolny 2018/2019 Koserow
Koserow

 

 

W dniach 3- 4 czerwca 2019r. najmłodsi uczniowie w ramach nauki języka mniejszości narodowej pojechali na dwudniową wycieczkę do Świnoujścia i Koserov. Pierwszego dnia, w drodze do Świnoujścia podziwiali ruiny średniowiecznego kościoła na klifie w Trzęsaczu. Następnym przystankiem były Międzyzdroje. Tutaj zwiedzili Gabinet Figur Woskowych, w którym znajduje się około 100 figur woskowych przedstawiających naturalnej wielkości osoby znane z życia publicznego, np. polityków, gwiazdy kina, muzyki i sportu, postacie z filmów i bajek. Następnego dnia pojechali do miasta Koserow, w którym można zwiedzać największą atrakcję turystyczną – park rozrywki rodziny Karls. Naszym uczniom najbardziej spodobał się basen z wodą, nad którym dzieci przechodzili po drewnianych balach. Mogli poćwiczyć utrzymywanie równowagi, a fakt że można spaść do wody przysparzał dodatkowych emocji. Były też wielkie trampoliny, wysokie zjeżdżalnie, przejażdżki traktorkiem, kucyki, labirynty… jednym słowem każde dziecko bawiło się tam wspaniale.

Zobacz zdjęcia

 

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Dzisiaj jest: Sobota
30 Września 2023
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga