Start
Dzień Matki - klasy 1-3

   31 maja 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Matki. Uczniowie klas I-III, aby uczcić ten szczególny dzień, przygotowali dla swoich Mam bogaty program artystyczny. Były pokazy taneczne, układ z serduszkami, piosenki oraz wiersze wyrażające ogromną miłość i szacunek dla swoich Mam oraz podziękowanie za dar życia, codzienną troskę i poświęcenie. Po części artystycznej dzieci obdarowały swoje Mamy laurkami oraz własnoręcznie ozdobionymi torbami. Wielką niespodzianką był tort specjalnie przygotowany dla swoich Mam. Uroczystość przebiegała w cudownej atmosferze. Mamy nie kryły wielkiego wzruszenia i dumy ze swoich pociech. Z pewnością ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w Ich sercach i pamięci.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Dzisiaj jest: Środa
17 Sierpnia 2022
Imieniny obchodzą
Anastazja, Angelika, Anita, Bertram,
Eliza, Jacek, Jaczewoj, Joanna,
Julianna, Liberat, Miron, Zawisza,
Żanna

Do końca roku zostało 137 dni.
Zodiak: Lew