Start
Ślubowanie klasy 1

   4 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klasy I. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców i wychowawcy. Zanim jednak pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się nauczyli. Zadaniem uczniów było m.in. zaśpiewanie piosenek, recytacja wierszy i taniec. Dzieci wspaniale ze wszystkim sobie poradziły. Następnie w podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, ślubowały być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją klasę i szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
   Po złożeniu ślubowania, pan dyrektor dokonał pasowania na ucznia. Na koniec uczniowie otrzymali upominki od Rady Rodziców i sołtysa Biesowic, kolegów z klas II i III, rodziców i wychowawcy. Był to dla nich bardzo szczęśliwy i niezapomniany dzień.
Nowym uczniom życzymy niegasnącego zapału do nauki oraz wielu sukcesów w naszej szkole.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Dzisiaj jest: Sobota
30 Września 2023
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga