Start
Dzień Strażaka

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka przedszkolaki w ramach projektu „Już Smyki uczą się matematyki” dofinansowanego przez Fundację mBanku odwiedziły Ochotniczą Straż Pożarną w Biesowicach. Najmłodsi mieli okazję zapoznać się z akcesoriami strażackimi i przeciwpożarowymi. Nie zabrakło także treści matematycznych; było mierzenie długości węża strażackiego oraz porównanie wysokości strażaka i przedszkolaków oraz zmierzenie się z ciężkim sprzętem strażackim. Nie mogło zabraknąć także przejazdu wozem strażackim. Te zajęcia na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Dzisiaj jest: Niedziela
4 Czerwca 2023
Imieniny obchodzą
Bazyliusz, Dacjan, Franciszek,
Gościmił, Karol, Karp

Do końca roku zostało 211 dni.
Zodiak: Bliźnięta