Start
Szkoła Podstawowa im. Janiny i Cyryla Zalewskich w Biesowicach
Głosujemy!!!

Zagłosuj na projekt „Czy Einstein by potrafił …? Bo my tak.”

Od września uczniowie klasy 7 i 8 wraz z młodszymi kolegami z klas 4 i 5 będą realizować projekt „Czy Einstein by potrafił …? Bo my tak.”
Nasza szkoła otrzymała na ten cel 5360zł z Fundacji mBanku w ramach programu mPotęga.
Ponadto projekt, jako jeden z najwyżej ocenionych przez KapitułęKonkursu, ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany zedukacją matematyczną. W głosowaniu weźmie udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów – 15 adresowanych do uczniów klas4-6 szkół podstawowych oraz 15 adresowanych do uczniów klas 7-8 szkółpodstawowych.
Głosowanie internetowe potrwa od 15 do 28 czerwca, każdy może zagłosować na wybrane projekty mPotęga - po jednym głosie w każdej z kategorii, raz na 24 h. W jaki sposób? Wystarczy zarejestrować się na podanej stronie i raz dziennie oddać głos. Należy wybrać 1 projekt w każdej z 2 kategorii.

Link do głosowania:
https://glosowanie.mpotega.pl/

 
10 czerwca 2022r. - Dzień Pustej Klasy

 

Zgłosiliśmy się i przeprowadziliśmy zajęcia w ramach projektu: Dzień Pustej Klasy. W całej Polsce brało w nim udział ponad 120 tys. dzieci. Do tegorocznego Dnia Pustej Klasy zgłosiło się już około 1000 szkół i przedszkoli (ponad 7000 klas i grup) z całego kraju.

 Zobacz zdjęcia

Więcej…
 
Dzień Patrona i Dzień Dziecka

3 czerwca 2022r. odbyły się uroczstości związane z Dniem Patrona i Dniem Dziecka

 Składamy gorące podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i zorganizowanie Dnia Dziecka. Dziękujemy wszystkim rodzicom, Radzie Soleckiej, Kołu Gospodyń Wiejskich "Pietruchy", Ochotniczej Straży Pożarnej w Biesowicach, Bibliotece Miasta i Gminy Kępice, pracownikom szkoły oraz nauczycielom, którzy pomagali w organizacji i wspierali cala imprezę. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wspierali to duże przedsięwzięcie. Bez Waszego zaangażowania zorganizowanie Dnia Dziecka z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe. Państwa pomysłowość i wsparcie pozwoliły stworzyć niepowtarzalna atmosferę w czasie imprezy. DZIEKUJEMY

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej…
 
Egzamin - dzień 1

Dzień pierwszy egzaminu za nami!

Kasa 8

 

 
mOchrona

 

mOchrona – aplikacja ochrony rodzicielskiej Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) działa poprzez połączenie – sparowanie – urządzenia rodzica z urządzeniem dziecka. Dzięki temu, umożliwia stałą opiekę nad najmłodszymi użytkownikami internetu.

Rodzic może wprowadzić takie ustawienia, które zminimalizują ryzyko kontaktu ze szkodliwymi treściami w internecie i pozwolą dziecku bezpiecznie korzystać z zasobów sieci. W dowolnym momencie można je zmodyfikować.

 
Office 365

microsoft teams logo450g

UWAGA UCZNIOWIE

W nauczaniu zdalnym komunikujemy się za pomoca dziennika elektronicznego i aplikacji Teams. Platforma jest wykorzystywana do spotkań on-line z klasą.

Można na niej tworzyć dokumenty w programach MS Word, Excell, PowerPoint oraz pracować zespołowo, rozwiązywać zadane testy.

Logowanie do platforny: https://www.office.com

 
Bezpieczeństwo w sieci

 
ORŁY EDUKACJI

LIDERZY BRANŻY - KIM SĄ LAUREACI

Program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Zbieramy oceny z portali społecznościowych i branżowych zawierających oceny. Z zebranych ocen wyliczamy średnią ważoną. Maksymalna ocena końcowa wynosi 10 pkt. Aby dołączyć do programu Twoja ocena musi wynosić co najmniej 8/10pkt.

 
Jak pomóc dziecku w nauce

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 15


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Daniel, Dawid, Dawida, Egon, Henryk,
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota,
Lubomysł, Niecisław, Włodzimierz

Do końca roku zostało 170 dni.
Zodiak: Rak