Start
Świat guzików

 

 

W październiku zespół projektu „Tańcowała matma z nitką” nadal pracował nad strojami o tematyce matematycznej. Przygotowano modne sukienki, ciekawe spódnice i bluzki. Wybrano też peruki, a potem nastał czas na makijaż i ostatnie poprawki oraz wybór dodatków do strojów.
Ponadto wielu z nas wzięło udział w gminnym konkursie pt. "Świat guzików". Nasi koledzy przygotowali kolorowe i ciekawe prace, które można obejrzeć na szkolnym holu lub na blogu projektu https://matematyczni-detektywi.blogspot.com/.
Już dziś zapraszamy wszystkich na warsztaty pt. "Obraz z gwoździ i nitki". Ciekawi jesteśmy jakie niepowtarzalne prace powstaną. Ponadto zachęcamy uczniów z klas 4-8 do udziału w konkursie "Matematyczny t-shirt" i już z niecierpliwością czekamy na kolorowe koszulki.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Dzisiaj jest: Sobota
2 Grudnia 2023
Imieniny obchodzą
Adria, Aurelia, Balbina, Bibianna,
Paulina, Sulisław, Wiktoryn, Zbylut

Do końca roku zostało 30 dni.
Zodiak: Strzelec