Start
Ślubowanie klasy pierwszej.

 

   30 października 2023r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klasy pierwszej. Wpisała się ona na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych uczniów, ale także dla ich rodziców. Wszystkich zaproszonych gości powitał dyrektor szkoły, pan Leszek Małkiewicz. Zanim jednak pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej zaprezentowali, przed zebraną publicznością, swój program artystyczny. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie. Po uroczystości uczniowie wspólnie z rodzicami i zaproszonymi gośćmi udali się do klasy na poczęstunek. Dla pierwszaków to był dzień pełen niespodzianek i miłych wrażeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Dzisiaj jest: Sobota
2 Grudnia 2023
Imieniny obchodzą
Adria, Aurelia, Balbina, Bibianna,
Paulina, Sulisław, Wiktoryn, Zbylut

Do końca roku zostało 30 dni.
Zodiak: Strzelec